Praca

Szukamy ludzi do prac wykończeniowych, remontowych. Jeżeli jesteś osobą która zna się na swoim fachu, pracujesz sumiennie jesteś samodzielny potrafisz logicznie myśleć nie masz nałogu alkoholowego.

Jesteś pracowity i szukasz stałej pracy. Zgłoś się!

Aktualne oferty :

Obowiązki:

  • Nadzór nad ekipą budowlaną oraz postępem prac
  • Dostarczanie materiałów na plac budowy
  • Praca z ekipą
  • Dbałość o terminy i jakość wykonywanych prac

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Umowa na okres próbny, po okresie próbnym umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

Zadania:

  • Prace remontowe
  • Prace wykończeniowe
  • Dbanie o sprzęt i budowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykończeniach wnętrz
  • Wszechstronność
  • Skuteczność i efektywność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy
  • Brak nałogu alkoholowego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość zakwaterowania

Miejsce pracy: Warszawa i okolice.